>

Fëmijët mësojnë për Adem Jasharin (VIDEO)

05 mars 21:00

Edhe shkollat nderuan familjen Jashari dhe Epopenë e UÇK-së, duke ua kushtuar orën e parë të mësimit.

Për heroizmin e dy dekadave me parë, nxënësit dinë goxha mire, njofton Klan Kosova.

Ndonjë nga ta nuk ngurroi për të shkruar edhe ese simpatike.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Të fundit
Mësimdhënësi, Begatim Bytyqi, u ther me thikë nga një nxënës…