>

Kim Kardashiani si një bejsbolliste

08 mars 11:09

Kim Kardashiani dukej e gëzuar që ishte mes nënës dhe motrave, pasi ishin mbledhur së bashku për një lojë bejsbolli në Los Anxhelos.

37-vjeçarja është siguruar që, edhe pse me tuta sportive, të qëndrojë në modë e të ketë çfarë të tregojë për paparacët që e ndjekin kudo, duke veshur një palë sutjena sportive që tregojnë paksa më tepër sesa duhet në çaste të caktuara.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Të fundit
Sonte (e enjte) zhvillohen ndeshjet e 1/8 së finales në…