Kimi sjell trendin e ri të flokëve

31 Janar 10:39

Kim Kardashiani, e cila mbetet një nga femrat më të komentuara në botën e shoubizit, vazhdon t’i surprizojë çdo ditë e më shumë fansat.

Në rrjetin social “Instagram” bukuroshja ka publikuar një fotografi ku shfaqet me të brendshme dhe një model të ri flokësh me gërsheta biondë.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Të fundit
Kim Kardashiani, e cila mbetet një nga femrat më të…