Një djalë në Indi qëndron mbi elefantin në lumin Yamuna në New Delhi. /Reuters/

08 Shkurt 10:19

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Të fundit
Ellie dhe Ben janë dy adoleshentë që kanë zgjedhur një…