Një tren me avull shihet duke bërë rrugën drejt malit Brocken të Gjermanisë. /Reuters/

05 Mars 11:20

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Të fundit
Aktorja dhe modeluesja e njohur Emily Ratajkowski është shfaqur në…