>

Përleshje në Lipjan, dy të arrestuar një i lënduar

08 mars 11:51

Dy persona kanë përfunduar në pranga pasi të njëjtin kishin sulmuar një burrë me mjet të mprehtë, ditën e mërkurë në Lipjan.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor në QKUK.

Me urdhër të prokurorit, pas intervistimit të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Të fundit
Lëvizja Vetëvendosje e ka dhënë qëndrimin e saj pas largimit…