Rita Ora në gjirin familjar për festat e fundvitit

27 dhjetor 11:38

Mund të jetë e angazhuar dhe e zënë me projekte të ndryshme. Por, Rita Ora kurrë nuk e harron familjen dhe këtë e ka treguar edhe një herë.

Ajo ka rezervuar mbrëmjet e fundit të vitit ekskluzivisht për familjen për t’i kaluar festat e fundvitit. Traditës ajo nuk i ikën dhe kësaj radhe Rita ka shijuar kohë me babanë, nënën, vëllanë dhe motrën Elenën.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Të fundit
Silvester Stalone ka marrë një vizitë të papritur nga shoku…