Edi Rama dhe Majlinda Kelmendi, foto e ditës
Edi Rama dhe Majlinda Kelmendi, foto e ditës
17.02.2017 | 13:47
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka zgjedhur si fotografi të ditës, atë me xhudisten, Majlinda Kelmendi.
Fotoja është realizuar mbrëmë në pritjen shtetërore të pavarësisë të organizuar nga presidenti, Hashim Thaçi. Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama sot ka bërë homazhe te varri i ish-presidentit, Ibrahim Rugova dhe në Kompleksin Memorial “Adem Jashari”, në Prekaz.