Georgina Rodriguezi publikon imazhin e parë me vajzën
Georgina Rodriguezi publikon imazhin e parë me vajzën
Cristiano Ronaldo është bërë baba për herë të katërt më 11 nëntor. ...
Helen Mirren: Do të më pëlqente ta luaja rolin e Trumpit
Helen Mirren: Do të më pëlqente ta luaja rolin e Trumpit
Aktorja e famshme britanike Helen Mirren ka thënë se do t’i pëlqente ta luajë rolin e Donald Trumpit në një film biografik. ...
Vdes në moshë të re reperi i njohur nga Nju Jorku, Lil Peep
Vdes në moshë të re reperi i njohur nga Nju Jorku, Lil Peep
Ka ndërruar jetë në moshën 21-vjeçare reperi i njohur nga Nju Jorku, Lil Peep. ...
Dua Lipa me të dashurin në “InstaStory”
Dua Lipa me të dashurin në “InstaStory”
Këngëtarja e njohur Dua Lipa pak ditë më parë u shpërblye me çmimin “Artistja e re më e mirë” në “MTV EMA 2017”. ...
Sauna brenda ‘vezës së artë’
Sauna brenda ‘vezës së artë’
Parisienët kanë mundësinë të shijojnë një përvojë tërësisht ndryshe të saunës brenda një ‘veze të artë’. ...
Aeroplani goditet nga rrufeja
Aeroplani goditet nga rrufeja
17.11.2017 | 10:27
Një aeroplan është goditur nga rrufeja vetëm pak çaste pasi është ngritur në fluturim. ...
“Luftë e ftohtë” në mes të Dua Lipës dhe Rita Orës
“Luftë e ftohtë” në mes të Dua Lipës dhe Rita Orës
16.11.2017 | 10:38
Ato janë të talentuara, kanë origjinë shqiptare dhe janë dy nga këngëtaret më të suksesshme të momentit por që, fatkeqësisht, nuk kanë marrëdhënie të ...
Serena Williamsi martohet në fundjavë
Serena Williamsi martohet në fundjavë
16.11.2017 | 10:36
Serena Williamsi thuhet se do të jetë një grua e martuar deri në fundjavë. ...
“Krimineli më i bukur në botë” dhe trashëgimtarja e “Topshop”-it drejt martesës
“Krimineli më i bukur në botë” dhe trashëgimtarja e “Topshop”-it drejt martesës
16.11.2017 | 10:35
Trashëgimtarja e “Topshop”-it duket më e dashuruar se kurrë me ‘kriminelin më të bukur në botë’, Jeremy Meeks dhe, mesa duket, hapi tjetër i tyre do ...
Brad Pitti harron përfundimisht Jolie
Brad Pitti harron përfundimisht Jolie
16.11.2017 | 10:34
Aktori i njohur hollivudian Brad Pitt vazhdon seancat gjyqësore për kujdestarinë e fëmijëve me ish-bashkëshorten Angelina Jolie. ...
Tartufi i bardhë shitet në ankand për 85 000 dollarë
Tartufi i bardhë shitet në ankand për 85 000 dollarë
16.11.2017 | 10:33
Një copëz tartufi i bardhë është shitur në një ankand në Itali për 85 600 dollarë. ...