Chelsea shokon Arsenalin
Chelsea shokon Arsenalin
Chelsea ka mposhtur Arsenal me rezultat të thellë 3:0, në ndeshjen e zhvilluar në kuadër të ...
Milan shkëlqen në Kinë, mund Bayernin 4-0
Milan shkëlqen në Kinë, mund Bayernin 4-0
Ka dhuruar spektakël Milani në miqësoren e luksit që ka zhvilluar në Kinë përball Bayernit të Mynihut, të cilin e mundi me rezulatin 4-0. ...
Oferta e çmendur e Real Madridit për Mbappen
Oferta e çmendur e Real Madridit për Mbappen
Gjiganti spanjoll, Real Madrid e do me çdo kusht yllin e Monacos, Kylian Mbappe. ...
Zyrtare: Ish-lojtari i Juventusit bëhet trajner i Partizanit
Zyrtare: Ish-lojtari i Juventusit bëhet trajner i Partizanit
Partizani ka konfirmuar se trajneri Italian, Mark Iuliano, ish-mbrojtësi i Juventusit do të marrë drejtimin e skuadrës. ...
Deçani i ndan mirënjohje hendbollistes Merlinda Qorraj (Foto)
Deçani i ndan mirënjohje hendbollistes Merlinda Qorraj (Foto)
Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e AAK-së, Rasim Selmanaj, së bashku me nënkryetarin e komunës së Deçanit, Sami Cacaj, i ka ndarë mirënjohje ...
U-19 përfundoi përgatitjen treditore
U-19 përfundoi përgatitjen treditore
21.07.2017 | 19:49
Përfaqësuesja e Kosovës U-19 në konkurrencën e femrave në stadiumin e fushës sintetike në Ferizaj, të premten e ka mbyllur grumbullimin e saj ...
Skënderbeu dhe Shkëndija, shanse reale për “play-off”
Skënderbeu dhe Shkëndija, shanse reale për “play-off”
21.07.2017 | 19:31
Skënderbeu dhe Shkëndija janë skuadrat që mbajnë lart flamurin shqiptar në Evropë. Një fitore e pastër dhe një ndeshje e përkryer ajo e Skënderbeut ...
Lushtaku prezantohet te Feronikeli (foto)
Lushtaku prezantohet te Feronikeli (foto)
21.07.2017 | 18:53
Sulmuesi i njohur Kreshnik Lushtaku është prezantuar si lojtar i ri i skuadrës së Feronikelit. Lushtaku është prezantuar nga drejtori sportiv i ...
Bonucci: Kessie ma dha fanellën me numrin 19
Bonucci: Kessie ma dha fanellën me numrin 19
21.07.2017 | 18:39
Mbrojtësi i ri i Milanit, Leonardo Bonucci, ka zbuluar prapaskenat që lidhen me fanellën e tij te Milan dhe thashethemet për një debat me Kessie për ...
Reali e Barça mësojnë kundërshtarët në ndeshjen e parë në La Liga
Reali e Barça mësojnë kundërshtarët në ndeshjen e parë në La Liga
21.07.2017 | 16:28
Gjigantët spanjoll, Real Madrid dhe Barcelona kanë mësuar kundërshtarët në ndeshjen e parë në La Liga, pasi sot është hedhur shorti për sezonin e ri, ...
Arrihet marrëveshja për transferimin e Bernardeschit te Juve
Arrihet marrëveshja për transferimin e Bernardeschit te Juve
21.07.2017 | 15:09
Ka qenë një prej “telenovelave” më të gjata të këtij afati kalimtar, që duket se i ka mbërritur fundit. Gazetari i njohur sportiv italian, Gianluca ...