“A janë shenja të strijave?”, moderatorja e njohur i kthehet ndjekëses: Jam njeri

21 prill 10:59

“A janë shenja të strijave?”, moderatorja e njohur i

Ajo është një nga vajzat më simpatike të showbiz-it shqiptar dhe fansat e kanë nën vëzhgim në çdo moment. Është fjala për moderatoren e sportit, Lei Kraja, e cila tërheq vëmendjen e ndjekësve me çdo postim që bën në profilin e saj në “Instagram”.

Së fundmi, Lei ndau me ndjekësit një fotografi të saj, ku shfaqet e veshur me një body të zi. E teksa poza e saj ka marrë mijëra pëlqime, dikush i ka vënë re disa shenja sprijash.

“A janë shenja të strijave?”, moderatorja e njohur i

“Pse? Patjetër që janë. Jam njeri”, i është kthyer moderatorja e njohur, e cila herë pas here reagon ndaj komente negative që i bëjnë në rrjetet sociale.

“A janë shenja të strijave?”, moderatorja e njohur i

“A janë shenja të strijave?”, moderatorja e njohur i

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Për shqiptarët që jetojnë në Turqi deri më tash janë…