AAK-ja në Deçan shënon 23-vejtorin e themelimit (foto)

27 maj 20:54

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës (AAK) në Deçan ka shënuar sot 23-vjetorin e themelimit.

Në këtë përvjetor ka marrë pjesë edhe lideri i saj, Ramush Haradinaj, deputetë të kësaj partie, kryetari i Deçanit, njëherësh kryetar dege i AAK-së në këtë komunë, Bashkim Ramosaj, aktivistë dhe anëtarë të saj.

“Deçan, urime 23-vjetori i Aleancës!”, ka shkruar Haradinaj në “Facebook”.

May be an image of 3 people

May be an image of 10 people, the Basilica of the National Shrine of the Immaculate Conception and text

May be an image of 1 person and text

May be an image of 2 people and text

May be an image of 2 people, crowd and weddingMay be an image of one or more people and crowd

May be an image of 11 people

May be an image of 13 people and wedding

May be an image of 2 people, crowd and text

May be an image of 12 people and text

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sot është mbajtuar Kuvendi Zgjedhor i PDK-së i nëndegës në…