Aksident i rëndë në Vlorë, bllokohet autostrada drejt Fierit

15 janar 21:30

Një autobot që transportonte hidrokarbureve është aksidentuar mbrëmjen e sotme.

Ngjarja ka ndodhur në autostradën Levan-Vlorë.

Kjo ka çuar në bllokimin e qarkullimit në autostradë.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe pritet largimi i autobotit për të zhbllokuar njërën nga korsit e autostradës Levan-Vlorë.

Autoboti dyshohet se ka qenë me një ngarkesë karburanti në momentin e aksidentit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-ambasador i OSBE-së në Kosovë, William Walker, është takuar sot…