Aktorja 13-vjeçare Millie Bobby Brown me 11 milionë ndjekës në “Instagram”

04 janar 2018 | 15:44

Millie Bobby Brown është aktore dhe modele angleze, e cila ka lindur më 19 shkurt të vitit 2004.

Ajo u bë e njohur me rolin e saj në serinë fantastike-shkencore të Netflix, “Stranger Things”. Falë sukseseve si aktore, ajo është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, ku po shënon rritje të vazhdueshme. Këto ditë 13-vjeçarja e ka kaluar shifrën prej 11 milionë ndjekësish në “Instagram”.

Image result for Aktorja 13-vjeçare Millie Bobby Brown me 11 milionë ndjekës në “Instagram”

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka pritur të…