Akullorja më e rrezikshme në botë

16 shkurt 2018 | 10:58

E quajtur “akullorja më e rrezikshme në botë”, ajo u krijua posaçërisht për ditën e Shën Valentinit nga Aldwych Cafe në Skoci.

Akullorja është 500 herë më pikante se salca djegëse Tabasco. Sipas vëllezërve dhe bashkëpronarëve të kafenesë, Lee dhe Martin Bandoni, ideja për këtë akullore potencialisht vdekjeprurëse vjen nga Italia.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Suzelle Poole është një grua e moshuar, e cila dashuron…