Areola vazhdon kontratën me PSG-në

24 dhjetor 12:17

Alphonse Areola ka zgjatur kontratën me Paris Saint-Germain deri në vitin 2023.

Shoqëria parisiene me rinovimin e marrëveshjes me portierin u jep fund zërave për një largim të mundshëm të tij nga “Parc des Princes”.

“Alphonse është një nga simbolet kryesore të skuadrës sonë. Kryesia e klubit dhe tifozët tanë e vlerësojnë shumë besnikërinë që ka shfaqur ndaj shoqërisë kur zgjodhi të nënshkruante me afat të gjatë”, ka deklaruar presidenti Naser Al-Khelaifi.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një gjykatë kundër korrupsionit në Pakistan ka dënuar ish-kryeministrin e…