Arsenal – Chelsea, formacionet zyrtare

03 janar 2018 | 19:55

Arsenal – Chelsea është derbi i javës së 22-të në Premier Ligë.

Ndeshja zhvillohet nga ora 20:45, kurse titullarë janë edhe Shkodran Mustafi e Granit Xhaka.

Formacionet zyrtare janë këto:

Image

 

Image

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Pas refuzimit të ankesës nga Paneli Zgjedhor për Ankesa dhe…