Arsim Berisha emërohet zëvendësministër i Shëndetësisë

23 prill 13:50

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, në vazhdën e emërimeve të zëvendësministrave në dikasteret e qeverisë, sot ka emëruar Arsim Berishën zëvendësministër të Shëndetësisë.

Kurti i ka uruar Berishës suksese në plotësimin e detyrave dhe përgjegjësive të tij.

Doktor, Arsim Berisha është anëtar i Listës “GUXO”  dhe njëkohësisht është kryeshef i QKMF-së në Prizren.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
“Ne padyshim kemi gjykuar keq ndikimin që kjo marrëveshje mund…