Babai i Winehouset: Më viziton fantazma e vajzës

04 janar 15:41

Ka kaluar më shumë se gjashtë vjet qëkur këngëtarja me famë botërore Amy Winehouse ka humbur jetën, por ajo është ende e pranishme në jetën e përditshme sipas babait të saj.

Mitch ka theksuar për “The Sun” se e viziton fantazma e vajzës së tij të ndjerë në shtëpi. Ai u shpreh se shpirti i Amyt vjen dhe ulet në fund të shtratit të tij në Kent në Anglinë juglindore.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka vizituar të enjten komunën…