Baby G e kallë me kënëgën e fundit “N’Kosovë Show”

15 janar 2018 | 13:00

E ftuara e para për këtë javë në emisionin  “n’Kosovë show”, ishte këngëtarja me famë botërore Baby G, e cila ka folur për shumë plane dhe për karrierën e saj si këngëtare.

Ajo gjithashtu iu është përgjigjur edhe pyetjeve pikante të moderatorit të emisionit.

Për më shumë shikojni emisionin:

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në kuadër të nismës së Vitit të Skënderbeut, në Bibliotekën…