Barça jep leje për huazimin e Deulofeut tek Interi

28 dhjetor 2017 | 19:41

Barcelona raportohet se ka lejuar huazimin e Gerard Deulofeut tek Interi.

Më herët gjatë këtij viti, Deulofeu i rikthye në Camp Nou pas huazimeve tek Evertoni dhe Milani.

Sipas Diario Gol, Barcelona është përgatitur për huazimin e 23-vjeçarit te tek Interi.

Gjatë huazimit te Milani spanjolli realizoi katër gola në 17 paraqitje.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Agjencia e Regjistrimit Civil e Ministrisë së Punëve të Brendshme,…