Bashkëluftëtarët nderojnë Zahir Pajazitin

31 janar 10:47

Bashkëluftëtarët dhe themeluesit e UÇK-së, Nait Hasani dhe Bislim Zogaj, kanë bërë homazhe pranë shtatores së heroit Zahir Pajaziti në 21-vjetorin e rënies së tij me bashkëluftëtarët Hakif Zejnullahu dhe Edmond Hoxha.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Maxhun Osmanaj Përsiatje letrare(Sabit Rrustemit me rastin e 40-vjetorit të…