Bayerni, 150 milionë për yllin e Realit  

19 mars 16:53

Bayern Munchen është gati të bëjë një çmenduri për Gareth Bale.

“The Sun” raporton se uellsiani mund të transferohet në Bundesliga në fundin e këtij sezoni dhe “bavarezët” janë gati të paguajnë 150 milionë euro për të siguruar shërbimet e tij.  Gjithashtu, kampionët në fuqi të Gjermanisë do ta paguanin yllin e “Los Blancos” 650 mijë euro në javë.

Shifra të çmendura që mund ta bindin 29-vjeçarin të largohet nga një ambient ku nuk është ndier asnjëherë mirë, pavarësisht trofeve të shumtë të fituar.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Mezi e pres që të fillojmë këtë mandat të dytë,…