Belen Rodriguezi çmend “Instagram”-in

07 shkurt 10:45

Është kthyer në Milano pak orë më parë, por Belen Rodriguezi vazhdon t’i bëjë fansat e saj ta përjetojnë ëndrrën amerikane nëpërmjet një video me nota të larta erotizmi në një dhomë hoteli në Nju Jork.

Në video Belen shfaqet me flokë të lagura, kurse trupin e lyer me vaj duke nxjerrë në pah format e mrekullueshme fizike. E mbështetur në mur, bukuroshja ka realizuar një set fotosh mjaft të nxehta.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Federata e Basketbollit e Kosovës (FBK) dhe KB Golden Eagle…