Beyonce me 100 valltare në “Coachella”

08 prill 13:53

Beyonce është një nga artistet që ofron performanca të shkëlqyera nëpër koncerte të ndryshme.

Këngëtaren gjithnjë e shohim energjike duke realizuar vallëzime të ndryshme, me dukje dhe zë të mahnitshëm.

“TMZ” raporton se ajo ka punësuar edhe disa valltare për performancën e saj në festivalin “Coachella”. Numri i valltareve që do ta shoqërojnë Beyoncen në “Coachella” ka arritur në 100.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Skuadra e Levantës kua aktivizohen dy shqiptarët: Armando Sadiku dhe…