Brad Pitti: Unë u shërova nga alkoolizmi

14 janar 11:34

Aktori i Hollywoodit, Brad Pitt, ka folur hapur për problemet e veta të varësisë një vit e gjysmë më parë. Alkoolizmi shkatërroi martesën e tij me Angelina Jolien dhe e largoi nga fëmijët, dhe Pitt është sot i matur falë miqve të tij të ngushtë.

Si shumë yje, Brad Pitt u bë një alkoolist. Për një kohë të gjatë, ai mohoi problemin e tij dhe pasi u nda nga Jolie dhe luftoi për kujdestarinë e fëmijëve të tyre, 56-vjeçari u hodh në pah dhe vendosi ta rregullojë jetën e tij.

Rruga drejt shërimit, përveç institucioneve profesionale, Pitt sot falënderon jashtëzakonisht shumë kolegun e aktrimit dhe mikun e gjatë, Bradley Cooper.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Këngëtarja britanike Adele ka humbur 45 kilogramë dhe ka shndërruar…