Dua Lipa paralajmëron këngë të re

19 janar 13:39

Këngëtarja e njohur me prejardhje nga Kosova, Dua Lipa, ka bërë me dije se shumë shpejt do ta publikojë këngën më të re.

Ajo me anë të një postimi në rrjetin social “Instagram” u shpreh: “Shumë shpejt muzikë të re në galaktikën më të afërt tuajën”.

Lipa në këtë fotografi duket e bukur dhe tërheqëse.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Aktori i njohur Al Pacino për herë të parë pas…