Dua Lipa shet 2 milionë kopje të albumit debutues

28 prill 22:16

Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Dua Lipa është duke shënuar sukses të jashtëzakonshëm me albumin e saj të ri.

Përmes një postimi në profilin e saj në “Instagram”, ajo ka konfirmuar se ka shitur 2 milionë kopje të albumit të saj debutues, dhe për këtë ka falënderuar të gjithë fansat e saj anekënd botës.

“2 milionë kopje të albumit të shitur në gjithë botën. Dashuri për fansat e mi dhe ekipin tim”, ka shkruar Dua Lipa.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
iPhone është një ndër telefonat më të mirë në treg,…