E jashtëzakonshme: Eni Çobani lë “Tv Klanin” dhe fillon rubrikën në “Kojshia Show”!

28 tetor 2018 | 22:00

Protagoniste e kësaj jave në emisionin shumë të shikuar “Kojshia Show”, ishte juristja më e njohur shqiptare që vjen nga rubrika “Shihemi në Gjyq” në “Tv Klan”.

Ndër të tjera ajo në këtë emision bëri edhe rubrikën, “Shihemi në Gjyq” në “Kojshia Show”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministr i Shqipërisë Edi Rama, ka reaguar lidhur me vrasjen…