Emily “ekspozohet” krah bashkëshortit 

11 shtator 11:44

Emily Ratajkowski njihet për fotot dhe veshjet provokuese. Modeluesja 28-vjeçare nuk ka zhgënjyer as këtë të hënë në premierën e filmit “Uncut Gems” në Toronto. Ylli i “Blurred Lines” ka pozuar në tapetin e kuq krah bashkëshortit të saj Sebastian Bear-McClard, me një fustan të zi me prerje që i ekspozonte një pjesë të mirë të trupit.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Emily Ratajkowski njihet për fotot dhe veshjet provokuese. Modeluesja 28-vjeçare…