Eriona Sejdiu bën publike lidhjen, i dashuri i saj mbetet misterioz

03 nëntor 2021 | 13:10

Eriona Sejdiu më nuk është “single”. Ish-Miss Kosova ka njoftuar lidhjen me një storie në Instagram. Kapja e dorës së një mashkulli është konfirmim se statusi i Erionës ka ndryshuar.

Një darkë e shtrenjt dhe një dorë misterioze ngrenë dyshimet se kush mund të jetë mashkulli misterioz që kanë përfituar zemrën e bukuroshes kosovare.

Në fotografitë e fundit të publikuara nga Instagram, Eriona duket vërtetë mahnitëse.

Teuta dhe Nita Bajgora janë përkujdesur për dukjen e saj, ndërsa SheShoesKS për të mbathurat në modë të bukuroshes kosovare.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kandidati për kryetar të Prishtinës nga Lëvizja Vetëvendosje, Arben Vitia,…