Fatmir Limaj pozon së bashku me gruan, vajzat dhe djalin e tij

02 janar 10:20

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj ka zgjedhur të realizojë një fotosesion të ri me rastin e ndërrimit të motmoteve.

Limaj ka pozuar përkrahë familjarëve të tij.

Derisa krahas tij shihet bashkëshortja dhe vajzat e tij, nga ana tjetër janë djali me nusen dhe vajzen e tyre disa muajshe.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Dhurata Hoxha Sot, më shumë se kurrë, integrimi evropian ka…