Federata e Boksit sot shpall më të mirët për vitin 2021

18 janar 10:05

Federata e Boksit e Kosovës gjatë ditës së sotme do të bëjë përzgjedhjen e më të mirëve për vitin 2021.

Ceremonia do të mbahet në Hotel Sirius, Prishtinë, me fillim nga ora 12:00, njofton Klankosova.tv.

“Federata e Boksit e Kosovës të martën, më 18.01.2022 me fillim nga ora 12:00 do të shpallë më të mirët e vitit 2021”, thuhet në njoftimin e tyre.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Për shkak të rritjes së numrit të Covid-it dhe variantit…