Formacionet: Barça – Tottenham

11 dhjetor 15:25

Një ndeshje e fortë do të zhvillohet sonte në Grupin B në mes Barcelonës dhe Tottenham Hotspur.

Formacionet e mundshme:

Barcelona (4-4-2): Ter Stegen; Semedo, Pique, Vermaelen, Alba; Denis Suarez, Arthur, Busquets, Coutinho; El Haddadi, Messi.
Tottenham (4-2-3-1): Lloris; Walker-Peters, Vertonghen, Alderweireld, Rose; Sissoko, Dier; Eriksen, Alli, Son; Kane.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka bërë me…