Formacionet: Barça – United  

16 prill 2019 | 18:08

Sonte nga ora 21:00 do të zhvillohet ndeshja kthyese e Ligës së Kampionëve për fazën çerekfinale në mes Barcelonës dhe Manchester United. Ndeshja e parë në mes këtyre dy skuadrave e zhvilluar në “Old Trafford” kishte përfunduar 0-1 për Barcelonën.

Formacionet e mundshme

Barcelona (4-3-3): Ter Stegen; Sergi Roberto, Pique, Lenglet, Jordi Alba; Busquets, Rakitiq, Arthur; Messi, Suarez, Coutinho.
Manchester United (4-2-3-1): De Gea; Dalot, Lindelof, Smalling, Young; Pogba, McTominay; Lingard, Mata, Rashford; Lukaku.

/Epoka e re/

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sonte nga ora 21:00 do të zhvillohet ndeshja kthyese e…