Formacionet: Inter – Milan

21 tetor 16:28

Sonte zhvillohet derbi i Serisë A në mes dy skuadrave nga qyteti i Milanos, Interit dhe Milanit. Kjo ndeshje do të fillojë në orën 20:30.

Formacionet e mundshme:

Interi: Handanoviq, Skriniar, De Vrij, Asamoah, D’Ambrosio, Gagliardini, Brozoviq, Nainggolan, Politano, Perisiq, Icardi

Milani: Donnarumma: Calabria, Zapata, Romagnoli, Rodriguez, Kessie, Biglia, Bonaventura, Calhanoglu, Suso, Higuain.

/Epoka e re/ 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Reprezentuesi i Kosovës në futboll, Dionis Avdijaj ka shënuar Willem…