Formacionet: Milan-Inter

27 dhjetor 13:44

Sonte (e mërkurë) në kuadër të Kupës së Italisë përballën Milani dhe Interi nga ora 20:45.

Të dyja këto skuadra janë duke kaluar nëpër një krizë rezultatesh dhe ndeshja që zhvillohet sonte është mjaftë e rëndësishme.

Formacionet e mundshme

Milan (4-3-3): Storari; Abate, Bonucci, Romagnoli, Rodriguez; Kessie, Biglia, Locatelli; Suso, Bonaventura, Kaliniq.

Inter (4-2-3-1): Padelli; Cancelo, Skriniar, Ranocchia, Nagatomo; Vecino, Gagliardini; Candreva, Joao Mario, Perisiq; Icardi.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ), ka certifikuar sot rezultatin përfundimtar…