Formacionet zyrtare: PSG – Real Madrid (foto)

06 mars 19:49

Sonte zhvillohet ndeshja e kthimit mes PSG dhe Real Madridit në kuadër të 1/16-ës së finales në Ligën e Kampionëve.

Sfida fillon prej orës 20:45.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në sondazhin e publikuar nga “Epokën e re” lidhur me…