Fotografi të Gucatit e Haradinajt vendosen rrugëve të Prishtinës

02 tetor 14:35

Fotografi të krerëve të veteranëve të UÇK-së janë vendosur rrugëve të Prishtinës.

Organizata e veteranëve ka publikuar pamje të vendeve ku janë vendosur fotografi të kryetarit të veteranëve të UÇk-së, Hysni Gucatit, si dhe nënkryetarit Nasim Haradinaj.

Ky reagim i veteranëve vjen si mbështetje për Gucatin dhe Haradinaj që janë duke u përballur me drejtësinë në Gjykatën Speciale në Hagë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti është pyetur sot në Tiranë…