Fotografia e Thaçit kthehet në sallën e Kuvendit në Istog

30 nëntor 14:24

Fotografia e ish-presidentit Hashim Thaçi, është kthyer në sallën e Kuvendit Komunal në Istog, shkruan “Gazeta Evropa”.

Kthimi i fotos së Thaçit është bërë pas reagimeve të asambleistëve të PDK-së, të AAK-së dhe të VV-së, të cilët sot e lëshuan mbledhjen e asamblesë, duke pamundësuar mbajtjen e saj, për shkak të kuorumit.

Kujtojmë se LDK është në koalicion me PDK-në.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Gentjan Mezani ka jap dorëheqje nga detyra e trajnerit të…