Gazetat iraniane i bëjnë fotoshop Georgines në një foto familjare

16 shkurt 2024 | 15:14

Georgina Rodriguez ka pozuar me partnerin e saj Cristiano Ronaldo dhe fëmijët e tyre me rastin e ditëlindjes së 39-të të futbollistit.

Ronaldo e publikoi foton në Instagramin e tij dhe shumë shpejt ajo u shpërnda nga media të shumta, përfshirë gazetën iraniane Hamshahri, e cila vendosi ta censurojë foton.

Një gazetë iraniane i ka bërë fotoshop të pasmet dhe e ka rrafshuar plotësisht.

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
I dyshuari për vrasjen në lokalin Panda në Pejë, në…