Golat e pjesës së parë në ndeshjen Liverpool – Arsenal (Video)

28 shtator 21:48

Pjesa e parë e ndeshjes Liverpool – Arsenal përfundoi me rezultat 2-1.

Të parët në epërsi kaluan mysafirët me golin e Alexandre Lacazette, po kampionët e përmbysen rezultatin me golat  shënuara nga Sadio Mane dhe Andrew Robertson.

 

 

 

(Epoka e re)

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Rrjeti i Grave për Zhvillimin e Paqes (WWPN) ka prezentuar…