Granit Xhaka dhe Leonita bëjnë simbolin e shqiponjës në pushime

19 korrik 2018 | 14:57

Futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij, Leonita janë duke shijuar së fundmi disa ditë të mira pushimi.

Për pushimet verore, ata kanë zgjedhur ishullin luksoz Seychelles, në Afrikën Lindore. Në disa imazhe të publikuara në rrjetin social “Instagram”, çifti kanë treguar se po ia kalojnë si është më së miri në shoqëri të njëri-tjetrit.

Graniti dhe Leonita në një fotografi, shfaqen të ulur buzë detit, teksa me bashkimin e duarve të tyre bëjnë simbolin e shqiponjës.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK) ka vlerësuar se vendi nuk…