Haki Abazi shoqërohet në polici pas incidentit me Dardan Molliqajn

11 shtator 23:48

Pas debatit në emisionin “Pressing” në “T7”, Dardan Molliqaj i PSD’së dhe Haki Abazi i Vetëvendosjes janë përleshur fizikisht.

Molliqaj dhe Abazi tashmë i kanë dhënë edhe versionet e tyre për këtë incident.

Abazi rastin e ka paraqitur edhe në Policinë e Kosovës, ku tashmë ai është edhe shoqëruar nga policia, raporton “Gazeta Express”, nga vendi i ngjarjes.

“Haki Abazi është shoqëruar në stacion policor, ku ka shkuar për ta hapur rastin”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Lëvizja Vetëvendosje ka reaguar në lidhje me përplasjen fizike që…