Handanoviqi lavdëron Spalletin

18 janar 2018 | 10:49

Portieri Samir Handanoviq e ka lavdëruar trajnerin Luciano Spalletti për punën që po bënë në skuadrën e Interit.

“Këtë vit jemi një grup i vërtetë, jemi shumë të bashkuar dhe meritë për këtë ka trajneri Luciano Spalletti. Ai po bën një punë të mrekullueshme”, ka thënë Handanoviq, i cili beson se skuadra nga Milano do të kualifikohet në Ligën e Kampionëve.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se…