Heidi largohet nga shtëpia e BBVA, kjo është arsyeja

01 prill 2024 | 18:01

Heidi Baci ka arritur të shtypë në kohë butonin dhe përfitimi i saj është për tu larguar nga shtëpia vip. Heidi është vënë në dijeni për këtë përfitim. Ajo ka mbetur e habitur.

Po pse do të largohet Heidi dhe çfarë do të ndodhë me të?

Nëpërmjet një postimi produksioni ka vënë në djeni se do të japë një intervistë për Ftesë në 5.

‘E monitoruar nga kamerat dhe produksioni, pasi shtypi butonin e kuq, Heidi do të largohet për pak minuta nga shtëpia, për të dhënë një intervistë ekskluzive LIVE në “Ftesë në 5”, në Top Channel’.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Jurgen Klopp i dha Roberto De Zerbit disa këshilla motivuese…