‘Instagram’-i vjen me risi të re, gëzon të gjithë përdoruesit

29 prill 2018 | 14:37

Rrjetet sociale janë në një “luftë” të hapur me njëri-tjetrin. Të gjithë jemi fiksuar pas tyre dhe çdo ditë e më shumë sjellin risi të ndryshme për të kënaqur përdoruesit e tyre.

“Instagram” rreth një vit më parë na pati surprizuar me “skories” (foto) të cilat qëndrojnë në profilin tuaj vetëm 24 orë, por tashmë ka sjellë risinë që do t’i gëzojë të gjithë përdoruesit.

Tani mund të postoni shumë foto apo video në të njëjtën kohë në “Story”, pra nuk do t’ju duhet t’i postoni një e nga një.

Gjithashtu, përdoruesit do të gjejnë sugjerime për vendndodhjen bazuar në vendin ku është kapur fotografia, kur bëhet ngarkimi i fotove dhe videove në tregimet e “Instagram”-it.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Skuadrat mysafire kanë shënuar fitore në ndeshjet e javës së…