Ish-ylli i Chelsea dëshiron të rikthehet në Evropë

14 gusht 2022 | 13:42

Ish-ylli i Chelsea, lojtari brazilian, Willian ka bërë të ditur se është larguar nga klubi i Corinthians pasi ka marrë kërcënime të shumta me vdekje.

“Sa herë që Corinthians humbiste apo unë nuk luaja mirë, familja ime merrte kërcënime dhe ofendime në rrjetet sociale. Ata kërcënonin gruan time, fëmijët e mi dhe së fundmi babain dhe motrën”, u shpreh i frikësuar Willian.

Tashmë, ai ka shprehur dëshirën e tij për t’u rikthyer në Evropë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur sot në një qendër…