Jessica Alba bën tri tatuazhe për fëmijët e saj

18 mars 2019 | 11:33

Jessica Alba ka bërë një tatuazh shumë të veçantë. Aktorja dhe biznesmenja e suksesshme ka postuar disa fotografi në llogarinë e vet në “Instagram” ku ka treguar se ka bërë tri tatuazhe të reja në krahun e saj të majtë.

Të tri dizajnet e tatuazheve janë konstalacione të yjeve, që secili prej tyre e ka një kuptim të veçantë për themeluesen e kompanisë “Honest”.

“Honor, Binjakët”, “Haven, Luan” dhe “Hayes, Bricjapi”, ka shkruar Alba në postimin e saj. Në fakt, këta janë tre emrat e fëmijëve të aktores që kanë moshën 10, 7 dhe 1 dhe shenjat e tyre të horoskopit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Reperi Jaden Smith e ka pranuar se ka një stil…