Jessica Franceschetti mahnit edhe pa top (Foto)

14 nëntor 2018 | 17:59

Ajo njihet si një nga vajzat më të afta në përdorimin e topit dhe videot e saj me xhonglime dhe veprime të ndryshme spektakolare, janë bërë shpesh virale në internet.

Gjithsesi Jessica Franceschetti kohët e fundit po tërheq vëmendjen e fansave në rrjetet sociale edhe me format e saj fizike, që duhet thënë se janë për t’u admiruar.

Së fundi bukuroshja ka postuar një sërë fotosh me bikini, duke nxjerr në pah hiret e saj dhe duke tërhequr vëmendjen jo vetëm të fansave, por edhe të shumë kompanive të modës.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Futbollisti shqiptar i Real Sociedadit, Adnan Januzaj, është kthyer të…